ESPRESSO CENTO tasting set
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
£72.21
£79.45
9%
(£24.07/kg)
|
No.: 11361
Choose your option
ARABICA PURO tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(2)
£69.05
(£23.02/kg)
|
No.: 10386
Choose your option
Espresso Jamaica Blue Mountain Aureo Duo tasting pack
2,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
£56.85
£63.27
10%
(£28.43/kg)
|
No.: 11379
Choose your option
JAMAICA BLUE MOUNTAIN tasting pack
1kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
£32.45
£35.70
9%
(£32.45/kg)
|
No.: 10554
Choose your option
Choose your option
JAMAICA BLUE MOUNTAIN tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(1)
£81.24
£90.83
10%
(£27.08/kg)
|
No.: 11100
Choose your option
JAMAICA BLUE MOUNTAIN DUO tasting pack
2,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
£56.85
£60.83
6%
(£28.43/kg)
|
No.: 11137
Choose your option
JAMAICA BLUE MOUNTAIN tasting pack
2,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
£59.28
(£29.64/kg)
|
No.: 10470
Choose your option
JAMAICA BLUE MOUNTAIN tasting pack
1kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(1)
£32.45
£36.51
11%
(£32.45/kg)
|
No.: 10879
Choose your option
Espresso JAMAICA BLUE MOUNTAIN tasting pack
750g
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
£27.24
£29.85
8%
(£36.32/kg)
|
No.: 11365
Choose your option
TRIO ARABICA tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(1)
£71.48
£79.45
10%
(£23.83/kg)
|
No.: 10638