Skip to content

+49 40 822 4567 90

Gifts & Gift Cards

There’s always a perfect occasion for a gift: birthdays, Easter, Mother's Day, Father's Day, Christmas... Why not surprise someone with a gift card or a beautifully curated gift box?

83 Products

Passaparola RISVEGLIO
Bundle Bundle
Topseller Topseller

Passaparola RISVEGLIO

1kg | Whole Bean | 07.2028
★★★★★ ★★★★★ (1)
£20.99
(£20.99/kg) | No.: 13970
Delivery 3-5 Days
Caffè Alunni ESPRESSO LUIGINA
Topseller Topseller
Espresso Italiano Gold Medal

Caffè Alunni ESPRESSO LUIGINA

1kg | Whole Bean | 07.2028
★★★★★ ★★★★★ (2)
£24.22
(£24.22/kg) | No.: 10738
Delivery 3-5 Days
La Genovese ROYAL
Bundle Bundle
Topseller Topseller
Espresso Italiano Gold Medal

La Genovese ROYAL

1kg | Whole Bean | 07.2028
★★★★★ ★★★★★ (3)
£28.28
(£28.28/kg) | No.: 10222
Delivery 3-5 Days
Caffè Moka Efti 100% ARABICA
Bundle Bundle

Caffè Moka Efti 100% ARABICA

1kg | Whole Bean | 07.2028
★★★★★ ★★★★★ (1)
£25.04
(£25.04/kg) | No.: 10102
Delivery 3-5 Days
Viennese Wafers Classic (Viennesi) - Babbi

Viennese Wafers Classic (Viennesi) - Babbi

20g | 06.2027
★★★★★ ★★★★★ (1)
£1.94
(£97.00/kg) | No.: 4781
Delivery 3-5 Days
Dogliani Cantucci al Limone

Dogliani Cantucci al Limone

200g | 05.2027
★★★★★ ★★★★★ (1)
£7.68
(£38.40/kg) | No.: 4458
Delivery 3-5 Days
Espresso cup white - Club House

Espresso cup white - Club House

★★★★★ ★★★★★ (2)
£6.91
No.: 2593
Delivery 3-5 Days
Espresso cup - Meinl Trend

Espresso cup - Meinl Trend

★★★★★ ★★★★★ (3)
£17.40
No.: 2334
Delivery 3-5 Days
Ricci with pistachios - Tumminello

Ricci with pistachios - Tumminello

220g | 05.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
£11.18
(£50.82/kg) | No.: 4643
Delivery 3-5 Days
Caramel and hazelnut truffles - Antica Torroneria Piemontese

Caramel and hazelnut truffles - Antica Torroneria Piemontese

200g | 06.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
£11.57
(£57.85/kg) | No.: 4439
Delivery 3-5 Days
Lemon biscuits - Tumminello

Lemon biscuits - Tumminello

210g | 09.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
£6.32
(£30.10/kg) | No.: 4647
Delivery 3-5 Days
Chili Crisps - Lava Cheese

Chili Crisps - Lava Cheese

60g | 07.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
£6.31
(£105.17/kg) | No.: 4684
Delivery 3-5 Days
Cantucci biscuits with almonds - Tumminello

Cantucci biscuits with almonds - Tumminello

270g | 05.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
£8.26
(£30.59/kg) | No.: 4645
Delivery 3-5 Days
Fleur de Sel Caramel Marshmallows - BARU

Fleur de Sel Caramel Marshmallows - BARU

120g | 05.2027
★★★★★ ★★★★★ (1)
£8.65
(£72.08/kg) | No.: 4405
Delivery 3-5 Days
Antica Torroneria Piemontese - Truffles with pistachio and raspberry

Antica Torroneria Piemontese - Truffles with pistachio and raspberry

200g | 03.2027
★★★★★ ★★★★★ (1)
£13.52
(£67.60/kg) | No.: 4494
Delivery 3-5 Days
Chocolate Cantucci - Tumminello

Chocolate Cantucci - Tumminello

270g | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
£9.62
(£35.63/kg) | No.: 4646
Delivery 3-5 Days
Dogliani Cantucci al Cioccolato

Dogliani Cantucci al Cioccolato

200g | 05.2027
★★★★★ ★★★★★ (1)
£7.68
(£38.40/kg) | No.: 4456
Delivery 3-5 Days
Melange cup - Meinl Trend

Melange cup - Meinl Trend

★★★★★ ★★★★★ (2)
£19.14
No.: 2360
Delivery 3-5 Days
Funnel for portafilter - Motta

Funnel for portafilter - Motta

★★★★★ ★★★★★ (1)
£8.65
No.: 2630
Delivery 3-5 Days
Cappuccino cup red - Club House

Cappuccino cup red - Club House

★★★★★ ★★★★★ (0)
£7.78
No.: 2799
Delivery 3-5 Days