Passaparola Bastone
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
£19.55
(£19.55/kg)
|
No.: 11978
Choose your option
80/20 Espresso tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(1)
£64.53
£71.73
10%
(£21.51/kg)
|
No.: 11415
Choose your option
Passaparola Caffè Messaggio
250g
|
Whole Bean
|
05.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
£6.46
(£25.84/kg)
|
No.: 11418
Choose your option
Sant Eustachio GRANI
500g
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
£16.28
(£32.56/kg)
|
No.: 11424
Choose your option
Toraldo LINEA VENDING BLU
1kg
|
Whole Bean
|
02.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
£17.50
(£17.50/kg)
|
No.: 10991
Choose your option
Passaparola Caffè Leggenda
250g
|
Whole Bean
|
04.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
£8.83
(£35.32/kg)
|
No.: 11421
Choose your option
Passaparola Tuono
1kg
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
£20.04
(£20.04/kg)
|
No.: 11509
Choose your option
20/80 Duo Espresso Tasting Pack
2,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
£34.10
£37.95
10%
(£17.05/kg)
|
No.: 11423
Choose your option
Sant Eustachio GRANI
250g
|
Whole Bean
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
£8.92
(£35.68/kg)
|
No.: 11425