Skip to content

Our secret: Passaparola Segreto – chocolatey & low in acidity

+49 40 822 4567 90

passaparola

32 Products

Espresso cup - Passaparola

Espresso cup - Passaparola

★★★★★ ★★★★★ (1)
£7.44
No.: 20003
Delivery 3-5 Days
Eine braune Espressotasse von Passaparola Caffè
Neuheit New

Passaparola Espresso Cup - Brown

★★★★★ ★★★★★ (0)
£7.44
No.: 20037
Delivery 3-5 Days
Passaparola Espresso Cup - Special Edition Red

Passaparola Espresso Cup - Special Edition Red

★★★★★ ★★★★★ (1)
£7.44
No.: 20017
Delivery 3-5 Days
Passaparola Tuono
Bundle Bundle

Passaparola Tuono

1kg | Whole Bean | 07.2028
★★★★★ ★★★★★ (1)
£19.88
(£19.88/kg) | No.: 11509
Out of stock Unavailable
Passaparola TUONO

Passaparola TUONO

250g | Whole Bean | 06.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
£5.92
(£23.68/kg) | No.: 11510
Delivery 3-5 Days
Passaparola VOCE

Passaparola VOCE

250g | Whole Bean | 07.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
£6.09
(£24.36/kg) | No.: 18551
Delivery 3-5 Days
Passaparola VOCE
Bundle Bundle
Topseller Topseller

Passaparola VOCE

1kg | Whole Bean | 07.2028
★★★★★ ★★★★★ (2)
£20.20
(£20.20/kg) | No.: 18550
Delivery 3-5 Days
Milk coffee cup - Passaparola

Milk coffee cup - Passaparola

★★★★★ ★★★★★ (1)
£9.19
No.: 20005
Delivery 3-5 Days
Passaparola Latte Cup Red

Passaparola Latte Cup Red

★★★★★ ★★★★★ (0)
£9.19
No.: 20028
Delivery 3-5 Days
ESE Pods RISVEGLIO - Passaparola

ESE Pods RISVEGLIO - Passaparola

50 pcs | ESE Pods | 07.2028
★★★★★ ★★★★★ (1)
£9.65 £11.28 14%
(£25.73/kg) | No.: 11355
Delivery 3-5 Days
Passaparola SILENZIO Decaf ESE Pods

Passaparola SILENZIO Decaf ESE Pods

50 pcs | ESE Pods | 07.2028
★★★★★ ★★★★★ (0)
£9.65 £11.28 14%
(£25.73/kg) | No.: 11455
Delivery 3-5 Days
Passaparola white sugar sachets

Passaparola white sugar sachets

5,0 kg
★★★★★ ★★★★★ (0)
£14.53
(£2.91/kg) | No.: 4515
Delivery 3-5 Days