Skip to content

+49 40 822 4567 90

Babbi

22 Products

Wafers Babbini in a box - Babbi

Wafers Babbini in a box - Babbi

500g | 06.2027
★★★★★ ★★★★★ (1)
£39.96
(£79.92/kg) | No.: 4774
Delivery 3-5 Days
Babbini with pistachio cream - Babbi

Babbini with pistachio cream - Babbi

132g | 06.2027
★★★★★ ★★★★★ (1)
£9.62
(£72.88/kg) | No.: 4776
Delivery 3-5 Days
Babbi Babbini Refillpack

Babbi Babbini Refillpack

1kg | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
£76.61
(£76.61/kg) | No.: 4780
Delivery 3-5 Days
Babbi Bonette Fondente

Babbi Bonette Fondente

180g | 10.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
£22.46
(£124.78/kg) | No.: 40034
Delivery 3-5 Days
Bonette Pistacchio - Babbi

Bonette Pistacchio - Babbi

180g | 09.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
£22.46
(£124.78/kg) | No.: 40035
Delivery 3-5 Days
Babbi Dolcetorta Pistachio

Babbi Dolcetorta Pistachio

250g | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
£23.43
(£93.72/kg) | No.: 4792
Out of stock Unavailable
Mini mixed wafers - Babbi

Mini mixed wafers - Babbi

132g | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
£11.95
(£90.53/kg) | No.: 4775
Delivery 3-5 Days
Babbi Pistachio Collection

Babbi Pistachio Collection

227g | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
£25.47
(£112.20/kg) | No.: 40036
Out of stock Unavailable
Babbi Chocolate Drink Classica

Babbi Chocolate Drink Classica

200g | 12.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
£7.59
(£37.95/kg) | No.: 40027
Delivery 3-5 Days
Classic Viennesi wafers - Babbi

Classic Viennesi wafers - Babbi

200g | 06.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
£17.40
(£87.00/kg) | No.: 4778
Delivery 3-5 Days
Viennese Wafers Classic (Viennesi) - Babbi

Viennese Wafers Classic (Viennesi) - Babbi

20g | 06.2027
★★★★★ ★★★★★ (1)
£1.94
(£97.00/kg) | No.: 4781
Delivery 3-5 Days
Viennesi Classico Display - Babbi

Viennesi Classico Display - Babbi

1,2 kg | 06.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
£97.13
(£80.94/kg) | No.: 40029
Delivery 3-5 Days
Dark chocolate (Viennesi) wafers - Babbi

Dark chocolate (Viennesi) wafers - Babbi

200g | 06.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
£17.40
(£87.00/kg) | No.: 4777
Delivery 3-5 Days
Viennesi Fondente Wafers - Babbi

Viennesi Fondente Wafers - Babbi

20g | 06.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
£1.94
(£97.00/kg) | No.: 4611
Delivery 3-5 Days
Babbi Viennesi Fondente Display

Babbi Viennesi Fondente Display

1,2 kg | 06.2027
★★★★★ ★★★★★ (1)
£97.13
(£80.94/kg) | No.: 40031
Out of stock Unavailable
Pistachio wafers (Viennesi) - Babbi

Pistachio wafers (Viennesi) - Babbi

200g | 06.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
£18.38
(£91.90/kg) | No.: 4779
Delivery 3-5 Days
Babbi Viennesi Pistacchio

Babbi Viennesi Pistacchio

20g | 06.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
£2.05
(£102.50/kg) | No.: 40032
Delivery 3-5 Days
Babbi Viennesi Pistacchio Display

Babbi Viennesi Pistacchio Display

1,2 kg | 08.2027
★★★★★ ★★★★★ (0)
£97.13
(£80.94/kg) | No.: 40030
Delivery 3-5 Days
Mixed wafers - Babbi

Mixed wafers - Babbi

180g | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
£12.83
(£71.28/kg) | No.: 4772
Delivery 3-5 Days
Waferone with Pistachio - Babbi

Waferone with Pistachio - Babbi

30g | 06.2026
★★★★★ ★★★★★ (0)
£2.43
(£81.00/kg) | No.: 4770
Out of stock Unavailable