Cannizzaro ESPRESSO EXTRA BAR
1kg
|
Whole Bean
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
£21.93
£23.64
7%
(£21.93/kg)
|
No.: 11358
Choose your option
Caffè Kenon SPECIAL QUALITY
250g
|
Ground Coffee
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
£6.12
(£24.48/kg)
|
No.: 11004
Choose your option
Cannizzaro SUPER ESPRESSO
1kg
|
Whole Bean
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
£23.56
£26.01
9%
(£23.56/kg)
|
No.: 11359
Choose your option
Caffè Kenon MICASA
1kg
|
Whole Bean
|
11.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
£16.72
£19.49
14%
(£16.72/kg)
|
No.: 11107
Choose your option
Caffè Kenon CREMA MOKA
1kg
|
Whole Bean
|
03.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
£22.74
(£22.74/kg)
|
No.: 11106
Choose your option
Passaparola SILENZIO Decaf ESE Pods
50
pcs
|
ESE Pods
|
07.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
£9.70
£11.33
14%
(£25.87/kg)
|
No.: 11455
Choose your option
Caffè Borbone Crema Classica
250g
|
Ground Coffee
|
09.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
£4.00
(£16.00/kg)
|
No.: 11052
Choose your option
Quarta Espresso GRAN CAFFÈ
1kg
|
Whole Bean
|
05.2027
★★★★★
★★★★★
(2)
£26.83
(£26.83/kg)
|
No.: 11138
Choose your option
Cannizzaro ESPRESSO ELITE
1kg
|
Whole Bean
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
£26.01
£27.64
5%
(£26.01/kg)
|
No.: 11360
Choose your option
Espresso Blu tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(1)
£48.84
£54.39
10%
(£16.28/kg)
|
No.: 10379
Choose your option
Lollo Caffè GRAN BAR DECA
1kg
|
Whole Bean
|
12.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
£20.30
(£20.30/kg)
|
No.: 10014
Choose your option
VESUVIO tasting pack
2,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
£47.69
£50.39
5%
(£23.85/kg)
|
No.: 1415
Choose your option
Toraldo CREMA DI NAPOLI
250g
|
Ground Coffee
|
04.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
£5.63
(£22.52/kg)
|
No.: 16678
Choose your option
Passaparola Caffè Leggenda
250g
|
Whole Bean
|
04.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
£8.80
(£35.20/kg)
|
No.: 11421
Choose your option
Quarta Caffè GUSTO TIPICO
250g
|
Ground Coffee
|
12.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
£3.83
(£15.32/kg)
|
No.: 10476
Choose your option
NAPOLI ESPRESSO tasting pack
3,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(0)
£45.42
(£15.14/kg)
|
No.: 10271
Choose your option
Trucillo DECA Nespresso®* compatible capsules
10
pcs
|
Capsule
|
12.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
£3.18
(£57.82/kg)
|
No.: 11390
Choose your option
Trucillo INTENSO Nespresso®* Compatible Capsules
10
pcs
|
Capsule
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
£3.18
(£57.82/kg)
|
No.: 11391
Choose your option
Caffè Trucillo Costa D’Amalfi 1950 100% Arabica
250g
|
Whole Bean
|
04.2029
★★★★★
★★★★★
(0)
£8.07
(£32.28/kg)
|
No.: 11388
Choose your option
Caffè Kenon ESPRESSO DECAFFEINATED
1kg
|
Whole Bean
|
03.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
£25.20
(£25.20/kg)
|
No.: 11072