DUO ORO tasting pack
2,0 kg
|
Whole Bean
★★★★★
★★★★★
(2)
£42.26
£47.07
10%
(£21.13/kg)
|
No.: 1701
Choose your option
Cannizzaro ESPRESSO VIGOROSA
1kg
|
Whole Bean
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
£17.02
£19.47
12%
(£17.02/kg)
|
No.: 11356
Choose your option
Dersut Caffè NON PLUS ULTRA
1kg
|
Whole Bean
|
05.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
£32.49
(£32.49/kg)
|
No.: 10677
Choose your option
Caffè New York EXTRA BAR
250g
|
Ground Coffee
|
02.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
£9.69
(£38.76/kg)
|
No.: 1960
Choose your option
Choose your option
Cannizzaro ESPRESSO EXTRA BAR
1kg
|
Whole Bean
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
£21.90
£23.61
7%
(£21.90/kg)
|
No.: 11358
Choose your option
Arditi Caffè NOI
1kg
|
Whole Bean
|
03.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
£18.65
(£18.65/kg)
|
No.: 10253
Choose your option
Hausbrandt MOKA COFFEE
250g
|
Ground Coffee
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
£8.06
(£32.24/kg)
|
No.: 1540
Choose your option
Lucaffé DECAFFEINATO
250g
|
Ground Coffee
|
06.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
£8.06
(£32.24/kg)
|
No.: 1092
Choose your option
MokaMO DOLCE ESPRESSO
1kg
|
Whole Bean
|
05.2028
★★★★★
★★★★★
(2)
£21.09
(£21.09/kg)
|
No.: 1294
Extended Delivery Time
Please note that purchasing this item may result in a longer delivery time for your entire order. Unfortunately, we are unable to ship other in-stock items separately in advance.
Choose your option
Choose your option
La Genovese BLUE GOLD
250g
|
Ground Coffee
|
05.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
£6.43
(£25.72/kg)
|
No.: 10964
Choose your option
Gepa Café ESPRESSO SICILIANO
1kg
|
Whole Bean
|
11.2027
★★★★★
★★★★★
(1)
£25.16
(£25.16/kg)
|
No.: 1658
Choose your option
Caffè Kenon SPECIAL QUALITY
250g
|
Ground Coffee
|
01.2028
★★★★★
★★★★★
(1)
£6.11
(£24.44/kg)
|
No.: 11004
Choose your option
Caffè Kenon IL CREMINO
1kg
|
Whole Bean
|
03.2028
★★★★★
★★★★★
(0)
£16.21
£19.13
15%
(£16.21/kg)
|
No.: 11108
Choose your option
Mrs. Rose COFFEE
250g
|
Ground Coffee
|
12.2027
★★★★★
★★★★★
(5)
£6.92
(£27.68/kg)
|
No.: 1249
Choose your option
Essse Caffè Selezione Decaffeinato
500g
|
Whole Bean
|
11.2027
★★★★★
★★★★★
(0)
£13.76
(£27.52/kg)
|
No.: 10603
Choose your option
Solino ESPRESSO COFFEE
1kg
|
Whole Bean
|
02.2028
★★★★★
★★★★★
(3)
£21.01
(£21.01/kg)
|
No.: 1506
Choose your option
Choose your option
Caffè Trucillo GRAN BAR
1kg
|
Whole Bean
|
06.2029
★★★★★
★★★★★
(1)
£22.39
£25.65
12%
(£22.39/kg)
|
No.: 10699
Choose your option